Trasa egzaminacyjna - Warszawa Bemowo

 

Szczegóły trasy

Nazwa Trasa egzaminacyjna - Warszawa Bemowo
Długość 14.43 km.
Autor Olexy
Miasto Warszawa
Typ trasy egzamin
WORD WORD Warszawa, oddział Bemowo
Kategoria PJ B
Czy egzamin zdany? tak
Instruktor/egzaminator Wojciech K.
Data przejazdu 2011-11-17
Data dodania mapy 2011-11-18


Trasę zdano: 1 razy
Trasy nie zdano: 0 razy
Zdałem trasę Nie zdałem tej trasy
Oceń przydatność tej trasy:  5

Pliki trasy na urządzenia zewnętrzne

Brak plików.

Wyjazd z WORDu w prawo (I tu uwaga! Teraz trwa remont pętli autobusowej na Bemowie dlatego autobusy zajmują prawy pas na ul.Piastów. Po ominięciu ich, za żółtymi pasami koniecznie pamiętajcie o powrocie na prawy pas!) po czym, mz jechaliśmy trochę niestandardowo, bo dostałam polecenie skręcenia w lewo w ul.Rodła (?) (pierwsza za skrętem w Żołnierzy Wyklętych- dawną Wrocławską). Zrobiłam rundkę naokoło domów jednorodzinnych (skrzyż. równorzędne) po czym jechałam w stronę skrzyż. ul.Piastów x ul.Powstańców i na ul.Piastów dostałam polecenie zatrzymania się przy znaku ostrzegawczym. Dalej prosto, aż do ul.Obrońców Tobruku (sa progi zwalniające, ograniczenie do 30), z ul.Obrońcow skręt w prawo w ul.Powązkowską i przy kościele zawracanie z wykorzystaniem infrastruktury po lewej stronie (niestety nie popisałam się, bo po zatrzymaniu zgasł mi silnik...) Następnie prosto (po drodze mijamy skrzyż. z Obrońców z pierszeństw. łamanym, gdzie my wyjeżdżamy z podporzadkowanej), aż do skrętu w prawo w ul.Maczka. Na rondzie (tym nad S8) skręt w lewo i zawracanie na rondzie na Broniewskiego. Potem skręt w prawo w ul.Literacka, w prawo w ul.Kochanowskiego i znowu w prawo w ul.Rudnickiego po czym przejazd przez skrzyż. na wprost w ul.Perzyńskiego. W tym momencie trochę sie pogubiłam i nie jestem pewna czy dobrze pamiętam, ale wydaje mi się, że skręciłam w ul.Magiera po czym w ul.Jarzębskiego by standardowo dojechać w jednokierunkową ul.Staffa, z której musiałam skręcić w lewo w ul.Perzyńskiego (pamiętajcie o lewej krawędzi). Dalej jechałam ul.Żeromskiego aż do skrętu w lewo w ul.Reymonta. Na ul.Reymonta (punkt O na mapie) dostałam polecenie zaparkowania skośnie i tutaj popełniłam błąd- włączyłam kierunek, zatrzymałam się i wjechałam po czym usłyszałam komunikat: "informuję o błędnym wykonaniu zadania"- chodziło o to, że był ustawiony zakaz zatrzymywania się, dlatego powinnam zająć miejsce "z rozbiegu" a nie stawać, zmieniać bieg i wjechać... No ale na szczęście nic nie jechało za mną, więc mimo błędu, tragedia żadna się nie stała... Dalej kontynuowałam jazdę aż do ul.Piastów, gdzie skręciłam w prawo by następnie skręcić w lewo w ul.Żołnierzy Wyklętych i zaparkować prostopadle na parkingu po prawej stronie po czym zawróciłam i wróciłam do WORDU.

Miejsca na mapie

brak
zdjęcia
Skrzyżowanie
Skrzyżowanie z trzema wlotami z pierwszeństwem łamanym. Do tego dochodzi mz. nienajlepsza widoczność.
pokaż na mapie
dodany przez: Olexy
brak
zdjęcia
Miejsce opisowe
Tutaj (uliczka pod kościołem) zawracałam z wykorzystaniem infrastruktury po lewej stronie. Gdy już w nią skręcimy trzeba uważać na pojazdy nadjeżdżające z lewej strony- tuż obok jest zakręt i czasem bardzo późno widać, że ktoś jedzie. Rozglądajcie się uważnie.
pokaż na mapie
dodany przez: Olexy
brak
zdjęcia
Skrzyżowanie
ul.Staffa - jednokierunkowa. Przy skręcie w lewo trzeba pamiętać o ustawieniu się przy lewej krawędzi.
pokaż na mapie
dodany przez: Olexy
brak
zdjęcia
Miejsce opisowe
Tu dostałam polecenie zaparkowania skośnie, które wykonałam błędnie. Nie zauważyłam znaku zakazu zatrzymywania się na jezdni i zatrzymałam pojazd, wrzuciłam jedynkę i zaczęłam wjeżdżać., co było błędem ponieważ wg. egzaminatora parkowanie nie wymaga zatrzymywania się i powinnam wjechać z rozbiegu.
pokaż na mapie
dodany przez: Olexy

Komentarze (2)

Aby dodać komentarz należy się zalogować.


autor: niebooooo, data: 2011-11-29, godzina 12:39, z adresu IP: 83.18.*.*
Dzięki za dodanie trasy:) muszę pamiętać o tych znaku przy, którym ty miałeś parkowanie skośne, w ogóle go nie pamiętam w tamtym miejscu:)
autor: Olexy, data: 2011-12-08, godzina 00:26, z adresu IP: 178.73.*.*
Ostatnio jadąc tramwajem zwróciłam uwagę- rzeczywiście jest, stoi tuż za skrętem w prawo, w uliczkę przed tym ciągiem pawilonów- kebaba, apteki itd.

Najwyżej oceniane

Najczęściej komentowane

Najczęściej wyświetlane